ITnetwork.cz

HackForum

ITnetwork.cz#
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jaký je váš názor na web ITnetwork.cz. Vyplatí se investovat do tamějších materiálů nebo je lepší poohlédnout se jinde? Všechno vypadá hrozně dobře, školení za bezkonkurenční ceny, dálková školení. Nelíbí se mi moc politika premium článků a hlavní věc, co mě odrazuje, je arogantní admin, který vystudoval Unicorn College, která je podle všeho jedna z nejlehčích "IT" škol v ČR a tváří se, jak kdyby mu patřil svět. Ale nehledě na můj subjektivní názor na admina, prosím o názor zdejší komunitu.
(odpovědět)
dannyx | E-mail6.12.2016 16:44
re: ITnetwork.cz#
Kvalitu prémiových článků hodnotit bohužel nemůžu, protože se drtivá většina týká webových věcí, a tak jsou mimo můj obor (přitom bych měl dostat pěkných pár zadarmo). Co se týče komunity, stále se to zlepšuje. Až ta nynější trochu zestárne a nabere zkušenosti, mohl by se server stát zajímavým místem i mimo webové věci.

Jistá nevýhoda článků může spočívat v tom, že je jejich velikost omezena na 6000-10000 znaků, což mi při publikaci občas dost překáželo. Prý je to ale dobré pro SEO (nemůžu posoudit).

> Arogantní admin
V jakém smyslu? Trochu asi ano. Na druhou stranu, vybudování ITNetworku jej stálo hromadu práce (sleduji ten projekt od doby, kdy to ještě byla jen jeho osobní stránka).

K aroganci jsou IMHO lidé vedeni i během studia, takže se není zas tak čemu divit (míra záleží na konkrétní škole).

----------
2 + 2 = 5, for extremely large values of 2
(odpovědět)
Vrtule | E-mail | Website | PGP | ICQ 3329700406.12.2016 17:29
re: ITnetwork.cz#
Z čeho usuzuješ, že uc je jedna z nejlehčích škol v čr? Tvůj komentář k uc má nádech kritiky, zdá se ti snad špatná? Za předpokladu, že je lehká: Nezdá se mi, že by to bylo špatně.
(odpovědět)
anonym00 | 90.179.208.*24.1.2018 15:58

Zpět
Svou ideální brigádu na léto najdete na webu Ideální brigáda
 
 
 

 
BBCode