Hacknutí webu

HackForum

Hacknutí webu#
Zdravím co říkáte na tento web? [link]
znáte ho? Nechtěl by se někdo z Vás kdo se nudí na něj podívat? :)
(odpovědět)
Scipio | E-mail8.9.2015 7:43
re: Hacknutí webu#
Proč? Mají pravdu...
(odpovědět)
Asmet | 89.29.123.*8.9.2015 12:01
re: Hacknutí webu#
Vůbec nesouhlasím, na jednu stranu v jejich zemi se válčí, ale je to úplně jiné náboženství a úplně jiné zvyky a když jsem imigrují tak Česko nebude už ta krásná země co tam píšou na tom webu. Byl jsem tam kde tyhle rasy lidí žijou a jejich styl života je dost pod úrovní. Nechce se jim pracovat a žijou doslova v bordelu a naší zemi by tito lidé vůbec nepřisplěli, ba naopak. Dopadlo by to jak romama, kteří také neradi pracují. Také mezi nimi jsou spousty teroristů. Takže imigranty v ČR nechci, takže se rozmysli než začneš chtít imigranty v ČR !
(odpovědět)
Ponožka | 141.170.128.*9.9.2015 16:48
re: Hacknutí webu#
je to pravda... stejně je to je jeden velkej kšeft.. nejsem rasista nebo tak něco.. ale tohle se mi fakt nelíbí..
(odpovědět)
Scipio | E-mail9.9.2015 16:51
re: Hacknutí webu#
Nechce se jim pracovat? Žijou doslova v bordelu? Také mezi nimi jsou spousty teroristů?

Tyhle názory vytvářejí média, negativní zprávy a šíření strachu totiž zaručuje sledovanost, což mimo jiné platí i o Romském problému. Neříkám, že jsou to absolutní nesmysly, jen je to zveličené a vztažené na každého jednotlivce (znám více Romů přátelských a pracovitých než "obtížných"). Problém je, že si tady většina lidí neumí/nechce představit, že by se dostala do podobné situace jako uprchlíci. Pak by se nesnažili emigrovat např. do USA? Jak by se tvářili, kdyby se Američani rozhodli, že jsme všichni hrozba a měli bychom tady pochcípat? Po 1968 odsud emigrovalo mnoho lidí, nikdo nikoho neodmítl. Nemáme větší právo na život než kdokoli jiný a je smutné, že se většina lidí s takovým názorem ztotožňuje sotva 70 let po WWII.

Samozřejmě já bych byl taky radši, kdyby vše zůstalo takto, už kvůli možností propašování radikálů spolu s uprchlíky (což je IMHO dosti geniální plán). Když ale nikdo nehodlá tento problém vyřešit definitivně vojenskou cestou, je přijetí uprchlíků správnější než situaci ignorovat úplně.

Ještě zdůrazním, že muslimové a radikálové jsou absolutní protiklady. Korán sice obsahuje poněkud silnější výroky než např. křesťanská Bible (ale Tóře to je dost podobné). Radikálové si ovšem dělají, co chtějí, a pravověrní muslimové je nazývají zrůdami.
(odpovědět)
Asmet | 89.29.123.*9.9.2015 18:41
re: Hacknutí webu#
Ale upřímně. Viděl jsi vlaky, kterými přijíždí uprchlíci? Když vystoupí a je jim nabídnuta voda a jídlo, tak všechno hází na vedlejší kolej. Co se týče dětí, tak ty si ty věci sice berou, ale rodiče jim to vezmou a udělají s tím to samé. Jestli to jídlo a pití nepotřebují, tak proč sem imigrují. Druhá věc je, že v těch zemích není normální válka, ale válka občanská a za to si můžou sami.
(odpovědět)
Kesi | 31.30.13.*21.9.2015 21:21
re: Hacknutí webu#
Názor z diskuze na YT u "top videa pro ČR":
> Jedná se o vlak pro uprchlíky vypravený z Budapešti kdy jim bylo přislíbeno, že je odveze od Vídně. Místo toho zastavil 30 km za Budapeští a maďaři je chtěli odvést do uprchlického tábora do Biscke. Samozřejmě se těmto uprchlíkům tato lest nelíbila. A tak (mimo dětí) vyhlásili hladovku a odmítali vystoupit.

...
Každopádně uprchlíky vnímám jako problém, nemělo k tomu dojít. Situace se měla (a bude muset) řešit v místě vzniku.
(odpovědět)
FastNode | Website23.9.2015 0:37
re: Hacknutí webu#
Rika se ze 3 ww zacne masivni invazi muslimu do evropy a agresi ruska.. Oboje se prave deje.. Podle dedukce kdyz zacne valka, zadna z velmoci si ji nenecha vest na svojem uzemi.. Tudiz se bojistem stane evropa..(v africe je na valku moc horko) .. A jako posledni co se predpovida je ze valku vyhraje usa pouzitim nejmodernejsich kryozbrani kterymi zmrazi celou evropu a ukonci valku.. Sice uz to zacina ale doufejme ze to zamrazeni prijde az za 90let nebo nikdy..uprchlici jsou tema ale taky soucast velkeho planu... A jestli budete chtit prezit? Taky budete muset jednou byt imigrant.. :P dobrou lidi vyjadril jsem se:D
(odpovědět)
muza | 37.48.44.*9.9.2015 21:52
re: Hacknutí webu#
to muze: pikoparno? Kde kupujes ty tolueny? Ja chci taky foukat
(odpovědět)
MuzaKoks | 79.141.247.*10.9.2015 2:26
re: Hacknutí webu#
Tak jako migrace je normální.. ale taková masa..mezi nima může bejt halda bojovníku z ISIS.. to je součástí nějakého plánu... Celá ta vlna proti imigrantům je jen vyvolaná medii.. Nikdo neví co se děje.. každej se chová podle toho co mu řeknou v televizi.. Všechno je to součást něčeho co zachvilku příjde :) a dal bych ruku do ohně za to že USA tahá za provázky kde může aby to urychlila... Myslel sem si že tady budete mít třeba jako o téhle situaci větší přehled než co říkaj ovečkám... Přecijenom proto jsem se na to dal :D Protože mi zajímá všechno kolem světa a už nechci číst jen články ale to info si najít sám :D :D
(odpovědět)
Scipio | E-mail10.9.2015 10:20
re: Hacknutí webu#
Dakujem za tip, uz som im poslal financny prispevok
(odpovědět)
xsdsa | 176.61.233.*10.9.2015 17:52

Zpět
Svou ideální brigádu na léto najdete na webu Ideální brigáda
 
 
 

 
BBCode