Hacknutí přes hamachi

HackForum

Hacknutí přes hamachi#
Zdravím Vás, co tak čtu tak moc tu nováčky neberete (nedivím se), každopádně jsem se rozhodl se zeptat a doufám že se mezi Vámi najde hodná duše co mi poradí.
Jde o to že mám kamaráda co nás hackuje přes hamachi (beru to sportovně). Každopádně nevadí mi to ale když už je někdo napojenej strašně mi louská v hlavě jak to dokázal. Už jsem zkoušel pár pokusů ale bez úspěchu. Zkoušel sem příkazy jako net use a netstat. ip sem použil z netstat ta nešla a hamachi ip také ne.. o nbtstat ani nemluvím. Najde se někdo kdo porádí? Chápu když nechcete a pokud to nechcete psát sem kontaktujte mne prosím na email cottie21@seznam.cz . Potom mám ještě jeden dotaz a na ten doufám že mi odpovíte :-) Potřeboval bych vědět jak ve svém pc najdu jakýsi log nebo historii připojení. Když dám netstat vidím pouze ip co byli připojené nebo sou ale už tam nedohlédám časy a kdy se na mě co připojilo. Kamrád mi radil ještě ipconfig bohužel taky bezvíznamě. Rád bych našel způsob jak to zjistit protože věřím že to jde určo přes CMD. Děkuji a doufám že poradíte :-)
(odpovědět)
Scipio | E-mail14.1.2015 11:47
re: Hacknutí přes hamachi#
A projevuje se to hackování jinak než povídáním?

Hamachi jen vytváří virtuální privátní síť. Pro připojení je potřeba znát jméno a heslo sítě. Po připojení na sebe všichni klienti sítě "vidí", NIC VÍC. Jestli spolu budou i "mluvit" je už věc programů a služeb jednotlivých klientů.

Pokud máš veřejně nasdílené nějaké složky, nebo povolené připojení ke vzdálené ploše a bůhvíco všechno ještě, tak k tomu všemu má "útočník" po připojení přístup.

Připojení se samo od sebe neloguje, ale můžeš zapnout logování třeba firewallu, nebo jednotlivých koncových služeb, pokud takovou možnost mají. Systémový log můžeš prohlížet "Prohlížečem událostí" v "Nástrojích pro správu".

Zapomeň na psaní tajných zaklínadel do cmd, ve kterém určo všechno jde :-D Sedni si k dokumentaci všeho možného a za pár let budeš kroutit hlavou nad tím, co tady rádoby znalci píšou za hovadiny.

(odpovědět)
prc | 213.211.51.*17.1.2015 20:31
re: Hacknutí přes hamachi#
lépe bych to nenapsal "prc" :-D
(odpovědět)
retr0-ISec | 46.174.156.*20.4.2019 23:15

Zpět
Svou ideální brigádu na léto najdete na webu Ideální brigáda
 
 
 

 
BBCode