XSS backdoor

HackForum

XSS backdoor#
Otazka na adminy soomu a na Fil-kuna:

Jaky ma smysl vkladat energii do XSS backdooru, vcetne step by step videi a dalsich veci, kdyz a) podobnych a mnohem dokonalejsich projektu je plny internet. b) v dnesni dobe, kdy ma kazdy browser xss filter, nebude tento xss backdoor fungovat ani noobum, pro ktere je primarne urcen. Nebylo by lepsi vkladat cas a energii do skutecne hodnotnych projektu, ktere by mohly znovu ozivit soom? :)
(odpovědět)
nobody | 93.182.129.*16.8.2012 16:46
re: XSS backdoor#
Všechny projekty, které jsem zde mohl zveřejnit, dělám pro zábavu a hlavně pro zkušenosti, takže si nemyslím, že je to zbytečné plýtvání energií.
Samozřejmě, že existují dokonalejší nástroje, ale tento projekt není určen přímo pro útok na uživatele, ale jen ke vzdělávání.
Můžeš mi dát přímo nějaký příklad jaké typy projektů?----------
Spravedlnost bez síly je marnost, ale síla bez spravedlnosti je zločin.
(odpovědět)
Fil-kun | E-mail16.8.2012 18:09
re: XSS backdoor#
Jestli je tento projekt urceny pro vzdelavani, tak je samozrejme vsechno v poradku. I kdyz ja osobne si projekt pro vzdelavani predstavuju trochu jinak.. okomentovane zdrojove kody, nejake lehke vysvetleni atd. Ne step by step videa ve stylu "tady to copypastnete, tady to poslete nekomu a mate backdoor".

Myslim ze moznych projektu je v podstate nekonecno. Ja osobne bych rad videl neco originalnejsiho nez jen neustale xss, sqli, clickjacking atd. Co takhle nejaky clanek o malwaru, exploitech, bypassovani sandboxu, clovek po navsteve musi mit pocit ze "hacking" znamena xss sqli a tim to hasne.
(odpovědět)
nobody | 209.17.191.*17.8.2012 0:12
re: XSS backdoor#
Amen.
(odpovědět)
sLa | 213.210.175.*17.8.2012 11:49
re: XSS backdoor#
Nobody imho je to celkom dobrý projekt ktorý som vďaka tvojmu postu objavil (vedel som že Fil-kun mal na pláne vytvoriť tento projekt ale akosi dlhý čas keď som to sledoval nepribudol tak som si myslel že už ani nebude a ako teraz vidím je celkom premakany ....) máš pravdu že je podobných projektov dosť ale okrem Beef (ak si správne pamätám že sa tak niak volal) som niake premakanejšie moc nevidel takže nieje to na škodu .... Naraz môžu byť pripojený len traja zombie takže moc sa to zneužívať hromadne nedá ..... A prečo nenapíšeš článok napríklad aj ty ? A napríklad nové články o clickjackingu sú veľmi zaujímavé a naučil som sa aj ja zopár nových vecí v nich o ktorých som si myslel že sú nemožné takže tak ....
(odpovědět)
nitram147 | E-mail17.8.2012 12:08
re: XSS backdoor#
nobody: Samozřejmě k tomu projektu určitě ještě vzniknou články, které budou mít lepší vzdělávací hodnotu než nápověda + díky za připomínku. Zdrojové kódy příkazů okomentuji.

----------
Spravedlnost bez síly je marnost, ale síla bez spravedlnosti je zločin.
(odpovědět)
Fil-kun | E-mail17.8.2012 14:18

Zpět
Svou ideální brigádu na léto najdete na webu Ideální brigáda
 
 
 

 
BBCode