nacitani obrazku
HackForum

 
 |  Ahoj tak bych mel jeste jednu otazku ohledne webu a to jestli je nejakym zpusobem mozne nacitat obrazky na strance postupne: 
rekneme ze mam 300 obrazku naskladanyh pod sebou na jedne strance a chci aby se nacitali od zacatku stranky je vubec neco takoveho mozne? jestli ano muzete me pripadne nekam odkazat ?  
 
diky jstc (odpovědět) |  | jstc | 88.102.5.* | 9.1.2012 2:54 |  
  |  
  |  
  | 
 |  Určitě na to bude něco v JQuery. Můžeš také použít JavaScript a obrázku přiřadit obsluhu události onLoad, který vloží do stránky nový obrázek opět s touto obsluhou události. V praxi by to pak vypadalo tak, že po načtení obrazku by se začal načítat další, atd. 
 
---------- 
Teprve když vstáváte s hackingem a uléháte s myšlenkou na něj, máte šanci být hackerem. (odpovědět) |   |  
  |  
  | 
 |  ok diky zkusim na to nejak mrknout aspon vim co mam relativne hledat ;] (odpovědět) |  | jstc | 88.102.5.* | 9.1.2012 20:59 |  
  |  
  |  
  | 
 |  Co třeba program na tvorbu galerie přímo z adresáře, 
používám Zoner Photo Studio, program lehce vyrobí zdrovové kódy, vyrobi také náhledy na fota 
o velikosti do 20kb a ty seřadí např. do třech sloupců. Náhledy mají velikost cca. 150pixelů na 150pixelů a načíst 300 fotek je o dost rychlejší, než-li všechny ty 300kb soubory v jediném zdrojáku. Zdroják se mě nakonec vůbec nehodí, vezmu si pouze vyhotovené linky a dám je do své připravené www stránky.  (odpovědět) |  | Pepek | 87.236.194.* | 12.1.2012 18:04 |  
  |  
  |  
  |