Všechny proxy servery přes který jedu zdarma (Tor, JAP, free proxy listy) jsou pomalý. chci něco kde dlouhodobě je málo lidí a čeu se dá věřit že je to anonymní bez záznamů. klidně bych si za to něco zaplatil. nevíte o něčem (i z ciziny) (odpovědět)
ja mam PROXY zadarmo a chodi mi diky kompresi nekdy kdyz mam stesti i rychlejc nez normal linka (jinak asi tak 1.5Mb/s up i down): [link]
na linuxu pouzijes klienta ssh -D port
na windows poslouzi treba putty
Potrebujes mit akorat ssh pristup na nejakej stroj se slusnou linkou, to ziskas bud cracknutim, nebo se regnes na freeshellu (tam bych si nebyl jistej ze ti to budou trpet), nebo jako ja budes mit nekolik malo shellu od kamosu.
tohle ma tu vyhodu, ze takovou proxy nepouziva tolik lidi a muzes tahat treba z rapidu.
Pripadne muzes pouzit vlastni servr (to pouzivam akorat kdyz se z naky nebezpecny site nekam prihlasuju pres nesifrovane spojeni).