Zpět na seznam článků     Zpět na článek

Komentáře ke článku

 
 
 BBCode
radsinic | 85.162.116.*28.1.2012 1:35
Me chybi IRC soomu, kde sou ty doby co nas tam byla plna prdel.. Kdyz si vzpomenu, jak jsme tam domlouvali prvni session a pak se na ni fakt videli, jezismarja, mam slzy v ocich ;)
_( | )__ | 217.197.150.*18.1.2012 12:31
Ja tu jsem porad, ale uz je to tady uplne kaputt :)
nitram147 | E-mail9.1.2012 22:55
To RubberDuck, články som napísal dva no ani jeden z nich som nedal na soom a to preto :
Prvý článok je ako tutorial na dos attack s toolsom slowloris - snazil som sa ho pisat kvalitne no niektoré veci som tam vysvetlil tak polopate a nechcel som sem davat preto lebo podla mna nema az taku dobru uroven ale mozem ho sem teda dat do user text :)
a druhy clanok je popis a vyuzitie chyby sql injection - a ten som sem nedal preto lebo clankov zaoberajucich sa touto tematikov je tu dost hlavne od ccuminna a tie su kvalitne a zrozumitelne pisane :)) a oproti nim by tu moj clanok bol odpadom :(
To Bystroshaak : sorry ale nevedel som ze tu mas registrovany ucet a hladal som to podla autora Bystroshaak_ preto mi to nic nenaslo a to je chyba mna nie soomu takze ju nekritizujem :)
.cCuMiNn. | E-mail | Website | PGP9.1.2012 22:54
Bystroushaak: Rad zde padlo opravdu na dlouhé zimní večery, až až :) Už se dokonce na několika z nich usilovně pracuje...

----------
Teprve když vstáváte s hackingem a uléháte s myšlenkou na něj, máte šanci být hackerem.
Bystroushaak_ | 77.104.210.249/10.5.50.*9.1.2012 22:35
nitram147:
Toti neberem že si pre soom napísal dobré user text aj keď som ich niak nevedel nájsť

Kritizuješ snad soom za to že se na něm nepřehledně hledají usertexty?! ;) [link] - stačí kliknout na příslušný odkaz

Ale hovorím že keď si ho skritizoval tak by si mu mohol dať aj niaku radu ako to zlepšiť (ktorú tam nevidím).

Děláš si prdel? Co třeba celá kapitola Léčba? Pokud tohle není rada, tak už asi nevím jak jinak radit.
RubberDuck | E-mail | Website9.1.2012 22:21
nitram147: Přemýšlíš vůbec o tom, co píšeš? Na jedné straně píšeš: 'soom bude takým aký si ho spravíme', ale na druhé straně, ruku na srdce, kolik a čím jsi přispěl pro rozvoj SOOMu? Článek? Aktualita? Materiál do download sekce? Nabídka na výpomoc administrátorům? Nezlobte se na mě, ale většina z vás jsou jen posraní pokrytci, kteří se předvádí před ostatními aniž by na to měli. Zvláště když příjde někdo, kdo projeví snahu vás nějak motivovat k činnosti, to jste pak hrdinové. Ale aby někdo z vás místo hraní posraných her a vysedávání na zajebaném facebooku sedl a napsal článek, který nemusí být jedinečný, to ne!! To je hned tichoučko po pěšině. Jeden frajer vedle druhého!! Do BugTracku sypete kdejakou kokotinu, ale že by někdo z vás napsal krátičký článeček, jak takovou chybu objevit? To v žádném případě!! Přeci se nebudu dělit o moje know-how, které jsem si přečetl támhle u Jardy na webu!! Ubohá banda škrtů, kteří by nejradši jen brali, ale nedávali nic. Pak to nemá být v CZ/SK IT pohraničí tak rozesrané. Není to tak dávno, co se tady nadávalo turkům, jak jsou omezení, když jen defacují weby a nic jiného neumí. Dnes jsou turci o pořádný lán před námi. A proč? Protože se nestydí a nebojí podělit o své znalosti s dalšími lidmi. Ale čemu se vlastně divím? Společnost je obrazem vlády. Tam se taky bere všemi deseti, ale ven se nedává nic. Je mi z toho nejen smutno, ale i na blití. Kdyby se tak choval každý (například .cCuMiNn. nebo Emkei), do dnešního dne bychom žili na stromech!!! Tak se vzpamatujte a začněte uvažovat jako lidi a né jako paraziti!!!!!

----------
Sec-Cave.cz - [link]
nitram147 | E-mail9.1.2012 22:21
Toti neberem že si pre soom napísal dobré user text aj keď som ich niak nevedel nájsť ani to že si dal cca 4 krat 79 kč (nepozeral som to presne aby si potom nepovedal že niekde pri spodku si dal viac) a ani to že si odmietol odmenu v prospech serveru . Ale hovorím že keď si ho skritizoval tak by si mu mohol dať aj niaku radu ako to zlepšiť (ktorú tam nevidím). A týmto nijak nepopieram tvoje schopnosti :) ani ťa nepodcenujem atď len som povedal že mi to také dojde kydať naniekoho niečo keď mu nepovieš ako by to mohol zlepšiť lebo zkritizovať vie každý no dobrý návrh na zlepšenie každý nevie dať :)
Bystroushaak_ | 77.104.210.249/10.5.50.*9.1.2012 19:37
nitram147: Chodím sem více/méně pravidelně už od roku 2006. Zažil jsem jak vypadal a žil soom dřív, zažil jsem prdeláče a spoustu dalších, tobě a Severákovi podobných, kteří přišli a zase odešli.

Když se podíváš doprava na seznam dárců, kteří soomu přispěli, budu na prvním nebo druhém místě, co se částky týče.

Napsal jsem sem 3 různě kvalitní user texty na více/méně odborné téma a jednu recenzi, za kterou mi byly adminy nabídnuty peníze, které jsem nepřijal.

Když kritizuji, tak kritizuji, nikoliv kydám hnůj. Pokud neznáš význam toho slova, nastuduj si ho z wikipedie: [link] To že při tom člověk řekne pravdu je tak nějak podstata (konstruktivní) kritiky, protože jinak by to nemělo smysl.
nitram147 | E-mail9.1.2012 18:20
Náhodou mne sa jeho názor pozdáva a mám podobný & to Bystroushaak_ : ty musíš furt niečo na niekoho kydať ? je to jeho osobný názor, a to že sa nikdy nezapojil neznamená že s tým nemôže začať teraz a či sa zapojí alebo bude len čítať tak budem mať dosť rovnaký pohľad, a priznávam soom neni excelentný ale mne sa tu lúbi, fakt má to svoj zmysel a to že neni taký aký si si ho predstavoval záleží od ľudí ktorý sem chodia ... :) soom bude takým aký si ho spravíme a akýho prípadne doupravia moderátori / admini :) PS: nemám rád keď niekto niekoho chytá za slovíčka každý to nazve inak preňho slovo pohlad znamená toto, keby použil iné slovíčko taky by si ho "chytal" zaň tiež ... ako nenahnevaj sa ale (aj keď sa snažíš zlepšiť soom) nemal by si furt len kritizovať ale niečo spraviť mohlu tu byť to čo si napísal ale + niaka rada ako to má zlepšiť upraviť tak aby to bolo "kvalitnejšie" nie len furt kritizácia ....
Vrtule | E-mail | Website | PGP | ICQ 3329700409.1.2012 14:16
Když jsem tento text uviděl, těšil jsem se, že budu obohacen o nějaký zajímavý pohled na tuto komunitu. Nakonec se z toho pro mě vyklubal pohled dosti povrchový. Určitě jej bude ale sdílet řada čtenářů, kteří nemají zkušenosti s oborem, s komunitami a lidmi okolo.

----------
2 + 2 = 5, for extremely large values of 2

Stránky: 1 2