Download - IM

Zpět do 'Internet'

Miranda Scripting Plugin (mBot) - PHP pro MiranduVelikost: 91 KB
MSP - Miranda Scripting Plugin (mBot) aneb PHP pro Mirandu
Tento framework, který vám umožní si snadno dodělat nějakou pěknou funkci do Mirandy a to i když takový plugin ještě nikdo nenapsal, najdete zde, nebo na domovské stránce autora.

Následuje citace z
http://mirandakex.cz/pluginy/miranda-scripting-plugin-mbot/

"Plugin vyžaduje knihovnu php5ts.dll. Na domovské stránce autora najdete 2 verze - php514s (bez XML, DOM, FTP, sqllite, ZLIB, atd.) a php514b (plná). Jednu z těchto verzí po stažení umísťete buď do složky system32 vašich Windows nebo do kořenového adresáře Mirandy. Více informací o těchto knihovnách naleznete na php.net. Po opětovném spuštění Mirandy se vám v hlavním menu objeví položka MBot>Show MBot Console. V této konzoli můžeme instalovat skripty i pluginy do Mirandy za běhu, což je velká výhoda. Nás ale v tuto chvíli zajímá pouze první jmenovaná položka. Pokud neumíte PHP a přesto byste rádi nějaký skript zkusili, nezoufejte, na oficiálních stránkách je jich plno."
Kategorie: IM | Comments: 0 | Staženo: 2742x
ICQBot.S-teals.orgVelikost: 30 KB
ICQ Bot (PHP/PHP-CLI) vyvíjený skupinou S-Teals, ruština bohužel není můj obor, ale podařilo se mi sehnat tento soubor (záměrně jsem změnil soubory config.php a icq/bot.php, aby nedošlo k vyzrazení přihlašovacích údajů mého zdroje ;D). Pokud máte zájem, můžete se prokousávat azbukou Zde na icqbot.s-teals.org...
Kategorie: IM | Comments: 0 | Staženo: 3684x
Miranda Pack 033.427 (RE)Velikost: 2.4 MB
Soubor všech potřebných a důležitých doplňků pro internetový messenger Miranda IM s možností připojení ke všem známým (AIM, IRC, MSN, Yahoo) a dalším protokolům. Vše je pečlivě vybráno na základě užitečnosti a oblíbenosti jednotlivých komponent, čímž vznikla velice silná konkurence ostatním komunikačním programům.
Kategorie: IM | Comments: 0 | Staženo: 2781x
IM2 1.5Velikost: 3.94 MB
IM2 je klient, určený pro všechny nejpoužívanější komunikační sítě (ICQ, AOL, MSN, AIM, IRC, YAHOO). Podporuje přenos souborů, audio i video komunikaci, šifrování zpráv a přenosů dat, online chat, skiny atd.
Kategorie: IM | Comments: 0 | Staženo: 2942x

Stránky: 1