Výměna reklamních bannerůPokud jste majiteli zajímavé webové prezentace a v zájmu zvyšování její návštěvnosti byste rádi umístili svůj reklamní banner na stránky portálu SOOM.cz, pak máte dvě možnosti, jak postupovat, a sice v závislosti na velikosti či návštěvnosti Vašich stránek (viz níže).
Umístěním reklamního banneru na našich stránkách se očekává stejný krok z Vaší strany, tedy zobrazení jednoho z našich malých nebo velkých bannerů, jejichž přehled naleznete zde, na Vašem webu.
Nabídka výměny reklamních bannerů platí výhradně pro weby s podobným zaměřením, jako má server SOOM.cz, tedy převážně ICT, programování, phreaking, bezpečnostní zámky, věda a bezpečnost obecně.
Usilujete-li o změnu údajů, případně o samotné stažení banneru, který se již nachází na našich stránkách nebo v naší databázi, nebo přechod z dynamického na statické zobrazování na základě zvýšené návštěvnosti, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese info@soom.cz.
Výměnu bannerů vítáme a případné další spolupráci obou webů se v žádném případě nebráníme. V případě jakýchkoliv nejasností, dotazů, individuálních řešení, případně nabídek na jinou formu spolupráce nás prosím kontaktujte na výše uvedené e-mailové adrese.

Navštěvované servery

Má-li Váš portál kvalitní obsah s návštěvností převyšující 1 000 UIP denně (nutno doložit), kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese info@soom.cz. Společně s adresou Vašeho webu zašlete i reklamní banner ve standardním webovém formátu a rozměrech podobných 88 x 31 px. Váš banner bude umístěn permanentě na každé stránce našeho webu v pravém panelu, což očekáváme i z Vaší strany, případně je možné domluvit se na bližších podmínkách individuálně.

Nové a malé weby

Vlastníte-li zcela nový nebo nepříliš navštěvovaný web, pak i vy máte možnost umístit svůj banner na naše stránky. Váš banner bude uložen do databáze a společně s ostatními Vám podobnými weby mu bude patřit jedna pozice v sekci Doporučujeme (velikost banneru 88 x 31 px), kde se tyto bannery budou při každém načtení stránky postupně střídat. Váš banner tedy bude rovněž umístěn na každé stránce našeho webu v pravém panelu, nebude se však jednat o permanentní zobrazení. Zanesení do této databáze je podmíněno umístěním banneru portálu SOOM.cz na Váš web, přičemž v případě, že namísto standardního malého buttonu (88 x 31 px) umístíte na svoje stránky jeden z velkých bannerů (468 x 60 px), bude Váš banner v databázi upřednostněn, a tak se zobrazovat oproti ostatním třikrát častěji. Dodržení těchto podmínek bude kontrolováno a v případě jejich porušení bude Váš web z databáze odstraněn. Budete-li chtít údaje o Vaší stránce nebo samotný banner aktualizovat, případně z databáze odstranit, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese info@soom.cz. Schvalování bannerů probíhá ručně, Váš banner se tedy na našem portále začne zobrazovat nejpozději do několika málo dnů, přičemž při samotné registraci je nutné, aby se již banner SOOMu na Vašich stránkách nacházel, zamezíte tak negativnímu vyřízení při schvalovacím procesu. Výsledek schvalovacího procesu Vám bude zaslán nejpozději do několika málo dnů na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.
Pro zanesení banneru do databáze použijte prosím následující formulář (platí pro nové a malé weby):


 (jpg/png/gif; maxsize 10 KB; cca 88 x 31 px)