Zpět na seznam článků     Číst komentáře (21)     Verze pro tisk

Hackni SOOM.cz a vyhraj!

Autor: Emkei   
28.7.2010

Uprostřed okurkové sezóny se v binárním světě příliš věcí neděje, nabízíme ti proto unikátní možnost, jak zabít alespoň trochu volného času hackingem. Najdi na serveru SOOM.cz bezpečnostní slabinu a geeka s největším skillem oceníme malým hodnotným dárkem v podobě USB Wi-Fi adaptéru TP-LINK TL-WN727N.


EmblemSoutěž probíhá do 31. srpna 2010. Vybírat se bude ze zranitelností publikovaných v příslušném vlákně sekce BugTrack, a to administrátory portálu SOOM.cz. Není dovoleno jakkoliv poškozovat obsah serveru či získaná data zneužívat a šířit. Ze soutěže jsou vyloučeni redaktoři s přístupem do administrace. Chyby, z nichž nebude jasné, jak k průniku došlo (např. pouze hash administrátorova hesla), nebudou do soutěže zařazeny.

Povaha zranitelnosti není nijak definována, záleží pouze na vašich schopnostech (zakazuje se ovšem útok typu DoS, respektive DDoS). V případě kritických průniků (databáze, zdrojové kódy atp.) bych ale ocenil před publikováním zranitelnosti poskytnutí potřebného času na nápravu…

V případě dotazů využijte komentáře k tomuto článku. Přeji hodně štěstí a samozřejmě co nejméně úspěšných útoků :)


Rychlý přehled

Hlavní cena:   USB Wi-Fi adaptér TP-LINK TL-WN727N
BugTrack:   zde
Komentáře:   zde
Cíl:   www.soom.cz
Ukončení:   31. srpna 2010

Líbil se Vám článek?
Budeme potěšeni, pokud vás zaujme také reklamní nabídka

Social Bookmarking

     

Hodnocení/Hlasovalo: 1.57/37

1  2  3  4  5    
(známkování jako ve škole)