Zpět na seznam článků     Číst komentáře (0)     Verze pro tisk

Soutěž o VIP vstupenky na Data Storage Workshop

Autor: .cCuMiNn.   
18.9.2007

Získejte VIP vstupenku v hodnotě 1200 Kč na oba dva dny konference a výstavy Data Storage Workshop! Každý den první tři správné odpovědi odměníme VIP vstupenkou.


Logo konference Získejte VIP vstupenku v hodnotě 1200 Kč na oba dva dny konference a výstavy Data Storage Workshop! Každý den první tři správné odpovědi odměníme VIP vstupenkou. Odpovědi posílejte na adresu jj@expo-net.cz.

1.Co znamená zkratka SNIA?
2.Kdo je pořadatelem konference Data Storage Workshop?
3. Jaká případová studie bude prezentována na konferenci DSW ?

Data Storage Workshop, která se koná 25. - 26. září v konferenčním centru hotelu Olympik Artemis v Praze. Konferenci a výstavu pořádá společnost Exponet s generálním partnerem společností EMWAC Group a hlavním partnerem společností HITACHI Data Systems a partnery společnostmi MHM computer, Convenio consulting a SILICON GRAPHICS.Registrace a podrobné informace naleznete na www.dsw.cz.

Za Exponet s.r.o.
Jolana Jakoubková
jolana.jakoubkova@expo-net.cz
tlf.: +420 226 066 933

Exponet s.r.o. - pořadatel odborně zaměřených konferencí, veletrhů a výstav. Portfolio služeb zahrnuje pořádání firemních prezentací, seminářů, tiskových konferencí a společenských akcí a realizaci výstavních expozic a stánků na tuzemských i zahraničních veletrzích. Mezi největší pořádané akce patří konference a výstavy: LinuxExpo, IT Security Workshop, IP Telephony Workshop či Data Storage Workshop. Více na www.expo-net.cz.


Líbil se Vám článek?
Budeme potěšeni, pokud vás zaujme také reklamní nabídka

Social Bookmarking

     

Hodnocení/Hlasovalo: 1/1

1  2  3  4  5    
(známkování jako ve škole)