Zpět na seznam článků     Číst komentáře (7)     Verze pro tisk

SOOM soutěž - duben/květen 2013

Autor: .cCuMiNn.   
10.4.2013

Vyhlašujeme další soutěžní úkol, na který vám tentokrát dáme o něco více času než obvykle. Při plnění soutěžního úkolu po vás nebudou očekávány žádné odborné znalosti, vystačíte si bohatě pouze se svou vlastní fantazií.


O co tedy půjde? Tentokrát se ve vás pokusíme probudit vaše druhé (spisovatelské) já. Vaším úkolem totiž bude napsat povídku na téma "hacking". Jak se tohoto úkolu zhostíte a jak toto téma pojmete, necháváme čistě na Vás.

Použijete-li v obsahu povídky své odborné znalosti k obohacení příběhu, nebude to rozhodně na škodu. Pokud dostatečné vědomosti zatím nemáte, nezoufejte. I bez nich se můžete obejít. Může se to stát dokonce výhodou, protože jimi nebudete omezováni.

Rozsah povídky by měl být alespoň 1.000 slov (2 strany formátu A4). Ani to ale není vyloženě podmínkou. Důležitý je nápad a jeho následné zpracování.

Po ukončení soutěže (tj. 31.5.2013) vybere porota tvořená všemi redaktory tři nejzdařilejší výtvory, které budou odměněny následujícími cenami.


Ceny za nejlepší díla

  • 1. cena: SOOM tričko, SOOM samolepka, poukázka 500,-Kč na nákup v našem e-shopu
  • 2. cena: SOOM tričko, SOOM samolepka, poukázka 250,-Kč na nákup v našem e-shopu
  • 3. cena: SOOM tričko, SOOM samolepkaÚčastí v soutěži udělujete svůj souhlas se zveřejněním soutěžního textu na webových stránkách serveru SOOM.cz.

Svá díla můžete až do 31.května odesílat na mou e-mailovou adresu. Už nyní se na ně moc těším.


Přeji vám mnoho originálních nápadů.

Výhlášení výsledků

Je mi potěšením vyhlásit pořadí jednotlivých soutěžních příspěvků, které vzešlo z hlasování redaktorů a dalších aktivních členů komunity. Věřím, že názor hodnotících (který byl téměř jednohlasný) bude totožný s názorem ostatních čtenářů.

Soutěže se zůčastnily celkem čtyři povídky od níže uvedených soutěžících, které byly obodovány takto:

  • SunSite 14 bodů
  • Kolemjdoucí 11 bodů
  • Bramborák 5 bodů
  • Samuel Siedel diskvalifikován

Hodnotícím nebylo sděleno, kdo je autorem jednotlivých příspěvků, a každý měl za úkol seřadit příspěvky od nejlepšího po nejméně zdařilý. Tímto bych chtěl také hodnotícím poděkovat za jejich čas.

Vzhledem k tomu, že byl příspěvek Samuela Siedla prosté copy & paste dílu "Kevin jede na dovolenou" z knihy Hacker od Jana Jandy, byl tento příspěk vyřazen ze soutěže.

Zbylé dva soutěžní příspěvky bodou nyní postupně vkládány mezi články do sekce Povídky.


Líbil se Vám článek?
Budeme potěšeni, pokud vás zaujme také reklamní nabídka

Social Bookmarking

     

Hodnocení/Hlasovalo: 4.75/4

1  2  3  4  5    
(známkování jako ve škole)