Zpět na seznam článků     Číst komentáře (5)     Verze pro tisk

Zákaznice

Autor: Kub@z   
12.6.2004

Zvukový záznam (zdroj srandicky.cz) - 6ti minutový rozhovor zákaznice jednoho nejmenovaného mobilního operátora s operátorkou (download). Určitě si to stáhněte... Takhle rozčílený člověk se často neslyší :)


Pokud věříte tomu, že čeští operátoři poskytují kvalitní služby, tak si stáhněte TOTO (609 KB) ať jste vyvedeni z omylu :). Pokud byste moc neporozuměli, pokusil jsem se sepsat, co jsem vyposlouchal já:


Prosimvás, já bych potřebovala dyby ste mě přepojili na aktivační oddělení, protože vy si normálně už skoušíte moje pevný nervy vaše služba

Na aktivační vás bohužel přepojit nemohu, není to možné, tady jakkoli přepojovat

Nó tak pomůžete mi vy teda, když vám řeknu problém? Protože jako tó jé...

No já se vám pokusím vyjít vstříc...

Prosimvás, tak jáv vám to řeknu jo, tak před třema nedělema jste mi v předplatnosti faktury zablokovali.. Byla jsem novej zákazník, tvrdili mi, že je to nějaká chyba, nakonec jsme se teda dopracovali, že mi vodpojili... za čtyři tisíce korun. Já jsem to zaplatila, voni mi to zdůvodnili, že jsem novej zákazník, a že potřebují mít jistotu, že teda budu platit. To jsem teda tolerovala, i když se to nezhoduje, aby teda po mně někdo chtěl tři tejdny v předplatnosti faktury platit... budiž... v pondělí opět jsem byla blokovaná - samozřejmě zjišťovali na aktivačním, co se dějě, já jsem ale věděla, že určitě mě zase zablokovali. Nějaká kolegině mi tam teda tvrdila, že posílali telegram, ten mi vopravdu nepřišel, samozřejmě mi to okamžitě vodblokovala, s tím, že hnedka to zaplatím. Manžel tam byl asi ve tři hodiny, no abych nelhala, tady to mam... kde mu teda drze tvrdili, že eště nemám zaplacený ani čtyry tisíce, což teda milostivě po půlhodině našli, že to teda uhrazený je a zaplatil tam teď zálohu sedm tisíc, to znamená, že já to tam mam u vás předplacený. Prosimvás a mě odpojili...

Už vám zase odpojili telefon?

JO! Už mi ho zase prosimvás odpojili! Já jsem minule zdůrazňovala, ta kolegyně si ke mně dělala vykřičník... Já ten telefon mám v zaměstnání. Já budu mít stabilně takovýhle faktury sedm osm tisíc. Prosimvás pěkně, dyť to je... to je neskutečný, já potřebuju telefonovat a jsem opět odpojená. Úplně bezdůvodně.

Můžu se zeptat na vaše telefonní číslo?

Můžete! 0603******...

A je to psáno na jméno...? A prosimvás, je to na jméno ******** a heslo pro komunikaci je ********.

Dobře... zjišťujem...


[ROZHOVOR S MANŽELEM (je slyšet v telefonu)]

(manželka) Jo... Prej nás zase odpojili...

(manžel) Tohleto je operátor na....

Já nevim...

Máš nějaký číslo n' ní...?

Ne..!

No tak stejně ti řekli hovno, tak ať ti daj číslo 06...

Ne.. neřvi a jez!

[OPERÁTORKA]

Tam to vypadá v tuto chvíli, že je to opět blokováno

No je..! je to opět blokovaný, ale prosimvás jako za co?!! Já jsem dneska zaplatila řádně sedm tisíc, jak jsem byla domluvená s aktivačním. Jako ve tři hodiny je to zaplacený, prosimvás peěkně, vono je půl pátý do prdele a vy mě odpojíte? Za co?!! Za to že mi účtujete faktury s předplatností? Za to mě odpojujete?? Že je mám teda uhrazený? Prosimvás okamžitě to vodblokujte!

No takže já se to chvíli tady.. pokusim na to nějak podívat, ale tady jelikož já nemohu slíbit, že to bude odblokované, jelikož to blokováno z důvodu...

No?!

... za to a nemohu vám tady....

No tak z jakýho důvodu to je teď blokovaný?...

No... přesně to tady jako psáno neni, ale je možné, že nějakým způsobem tady se jedná o to...

Ale prosimvás, je to normální??? Já jsem si řádně dneska zaplatila zálohu, tak, jak jsem byla domluvená s aktivačním oddělěním! Já mám u vás předplaceno! A vy jste mi vodpojili, dyť to.. to... prosimvás, to vůbec nelze!.. todle.

Mmm hm.. tak v tomhle případě je to tady...

Tak jako vy musíte zajistit odblokování, přece proboha, jak vy mě můžete do prkvančic zablokovat, když já mám u vás eště předplaceno?! Dyť to prosimvás neni.. to neexistuje!

Dobře a pakt... jste si nám doklad, o tom že to máte uhrazeno?

Prosimvás pěkně a k... (k manželovi) Kurva!! Kdes to byl platit?

(manžel) No na Národní ne, kde j...

(manželka) Na národní prosimvás. Přímo na Národní! Ve dvě nebo v půl třetí vodpoledne. [manželovo mumlání] No... Národní... přesně tak. Takhle jsem byla domluvená s aktivačním oddělením, já mám skutečně ještě předplaceno. Tak dyť to přece.. to prosimvás pěkně za chvilku po mě budete chtít zaplatit padesát tisíc a vodpojíte mě úplně s přehledem.

(operátorka) Dobře... no já to tady paní "Rosnová" (?) půjdu překontrolovat s tím, že se dorozumim tady nějak s oddělením, aby se na to podívali, já vás požádám pouze o trpělivost a...

No prosimvás pěkně ale jako já už tu trpělivost mám od minulýho měsíce. Tohle neni normální. Jako ne... beru to, kdybych to dneska nezaplatila. Tak neřeknu ani "popel". Ale jako promiňte, já jsem ještě jako blbec, já mám anginu, byli jsme to zaplatit, aby mě to teda nevodpojili, vono je půl pátý a já to mám zablokovaný! Já prosimvás pěkně...

Já vám rozumim...

...k telefonu, dyť já dávám peníze, prosimvás pochopíte to??

Samozřejmě, že vás chápu, jestli myslíte... ja proto tady udělám maximum z mé strany...

Jako já to dám do televize, heleďte, já zavolám známý, ať vás prostě dá, jaký máte perfektní služby, protože tohle neni normální, to je podruhý, vy ani nesmíte... jak vy můžete po mě chtít faktury tři neděle předplatnosti? Tak já sem se s tím smířila, já jsem se v pondělí d.. domluvila na aktivačním, že teda naposled uhradím teda šest nebo sedm tisíc, voni po mě to do dnešního dne chtěli, že to teda bude naposledy, protože mě vopravdu takovejhle velký faktury budou chodit, s tím, že dneska to mám zaplatit. My sme to dneska uhradili a vy ste mě prostě opět zablokovali. Takže já mám řádně zaplaceno, ale mám zablokovanej telefon!! Tak je to normální??!!

Ják říkám... já to tady v tuto chvíli...

No ale tak to dejte do pořádku!!! Protože já to chci dneska, aby mi to fungovalo, jako nezlobte se na mě, já mám řádně zaplaceno... moment, já vás ještě předám...

(manželka - mimo telefon) Ty vole, já z toho udělám takovej bordel, že se z toho poserou teda...

(manžel) Mlč!... Nekřič!!

(manžel - k operátorce) Dobrý den, prosimvás, můžete mi dát telefonní číslo 0603600 a to druhý taky na to aktivační...

(operátorka) Já vás bohužel přepojit nemohu, ani vám tam nemohu dát telefonní číslo...

Takže jako... Faxový číslo, to mi dáte...

Tady je, že mam případně kontaktovat číslo 06....

Heleďte - necháte mě domluvit, nebo mi budete furt skákat do řeči?! (manželka) Ty vole to je teda...

(manžel) Teď mě dobře poslouchejte. V pondělí! Když jste mě odpojili, tak jste mi to číslo s přehledam dali, abych tam zatelefonoval... Bohužel jsem si ho nena... nenapsal... nezapamatoval. A teď vy mi ho nedáte!? jo?

Takhle, to není číslo na aktivační oddělení, je to telefonní číslo na oddělení, které vás blokovalo...

No... tak mi ho dejte...

...a je to telefonní číslo 0603 (Ano...) 600 (Ano...) 781

(manželka) Ale to s tebou....

(manžel) Sedm osm jedna... Sedm osm jedna... Prosimtě budeš mlčet? Děkuji nashledanou...

Mějte se...

Líbil se Vám článek?
Budeme potěšeni, pokud vás zaujme také reklamní nabídka

Social Bookmarking

     

Hodnocení/Hlasovalo: 2.29/7

1  2  3  4  5    
(známkování jako ve škole)