Zpět na seznam aktualit     Číst komentáře (0)     Verze pro tisk

Skupina Ztohoven a Institut Kryptoanarchie zvou na Hackers congress

Autor: .cCuMiNn.   
5.10.2014

Známá umělecká skupina Ztohoven otevírá v Praze nový prostor s názvem Paralelní Polis, jehož dveře budou otevřeny všem zájemcům o kryptoanarchii, výzkum, nebo třeba hacking. U příležitosti otevření proběhne ve dnech 10.-12.října 2014 Hackers congress, s množstvím velice zajímavých hostů, na který jste všichni srdečně zváni.


Paralelní PolisParalelní Polis by se měl stát útočištěm pro každého, komu není lhostejná současná situace se všudypřítomným ovládáním občanů v našem státě. Paralelní Polis se stane ostrůvkem svobody, který Vám pomůže se od tohoto ovládání maximálně odprostit.

Cílem Institutu kryptoanarchie je zpřístupňování nástrojů pro neomezené šíření informací na internetu a podpora paralelní decentralizované ekonomiky, kryptoměn a dalších předpokladů pro rozvoj svobodné společnosti 21. století.

V Paralelním Polisu se budete také pravidelně setkávat s přednáškami o kryptoměnách, svobodném trhu, hackerství, a mnoha dalších tématech.

Nové technologie s sebou přináší i možnost volby – nacházíme se v době, kterou definoval manifest kryptoanarchie. S rychlým internetem, se spolehlivým anonymizátorem a decentralizovanou měnou si zachováš svobodu, kterou jako celek ztrácíme.

U příležitosti otevření jste všichni srdečně zváni na první Hackers congress (program), který se uskuteční v budově Paralelního Polisu na adrese Dělnická 43, Praha.

Všechny akce pořádané Paralelním Polisem můžete sledovat také v událostech na Facebooku.


Zdroj: http://www.paralelnipolis.cz


Social Bookmarking

     





Hodnocení/Hlasovalo: 1/1

1  2  3  4  5    
(známkování jako ve škole)