Zpět na seznam aktualit     Číst komentáře (0)     Verze pro tisk

V květnu v Praze proběhnou zajímavé konference

Autor: Batou   
24.4.2013

Následující měsíc se v Praze odehrají 4 zajímavé konference. V rychlosti si řekneme jejich obsah. Více informací, včetně míst konání naleznete na webu SvetSiti.cz, odkud čerpám.

Bezpečnost v Cloudu 2013 - koná se 14. května, úvodní odborná přednáška se zaměří na legislativní téma právní odpovědnosti datového centra za ztrátu či zneužití dat. Z dalších témat vybírám „Zabezpečený únik dat, šifrování virtuálních prostředí a šifrování datových úložišť“ a nebo třeba „Víte komu, čemu, a proč, filtrujete poštu?“. Více infa na stránkách konference - [link] .

WMware Forum 2013 - uskuteční se dne 15. května a hlavní téma nese název „Virtually Unlimited“ aneb jak mohou IT profesionálové pokročit na své cestě ke cloudu za pomoci softwarově definovaných datových center. Účast na této konferenci je zdarma, více informací na jejích webu - [link] .

IDC Datacenters Transformation Roadshow 2013 - proběhne 21. května. V plánu jsou témata jako „Optimalizace nákladů datových center, integrace nových energeticky úsporných řešení, modernizace“ či „Automatizace přidělování zdrojů datových center – jak dosáhnout vyšší efektivity a flexibility“. Registrační formulář a plný program zde ([link]).

Mobilní technologie ve vašich službách - akce je naplánována na 30. května a má pomoci firemním uživatelům najít odpovědi na aktuální a často řešené otázky: Jak získat nové zákazníky, jak komunikovat s těmi stávajícími, jak zvýšit efektivitu vlastních zaměstnanců, jak zajistit bezpečnost dat v mobilním prostředí, jak budovat mobilní řešení nebo jak optimálně spravovat mobilní zařízení. Opět přidávám odkaz na web akce - [link] .


Zdroj: http://www.svetsiti.cz/clanek.asp?cid=V-kvetnu-probehnou-v-P…


Social Bookmarking

     

Hodnocení/Hlasovalo: 0/0

1  2  3  4  5    
(známkování jako ve škole)