Zpět na seznam aktualit     Číst komentáře (0)     Verze pro tisk

Autor nechvalně známého exploit kitu Blackhole shromažďuje zranitelnosti pro svůj nový výtvor

Autor: .cCuMiNn.   
7.1.2013

Autorství Cool Exploit kitu, jak se nový nástroj jmenuje, je díky velké podobnosti s Blackhole přisuzováno stejnému člověku. Tento exploit kit byl již v loňském roce mnohokrát zneužit hlavně k šíření ransomware.

Autor ovšem nechce usnout na vavřínech a je jeho cílem udělat z Cool Exploit kitu jedničku na poli těchto nástrojů. Na undergroundových fórech se proto před nedávnem objevily zprávy vyzívající tvůrce exploitů ke spolupráci.

Vážené dámy a pánové!

Každý si je vědom problému, který dnes existuje na trhu s exploity! Chcete-li tento problém vyřešit, připravil pro vás náš tým následující exkluzivní program na nákup nových zranitelností webových prohlížečů a jejich pluginů. Nejen, že tyto exploity a zranitelnosti odkoupíme, ale hlavně zlepšíme jejich stávající veřejné využití.

Na nákup zranitelností webových prohlížečů a jejich plug-inů jsme vyhradili 100.000$. Podmínkou je, že k daným zranitelnostem vyžadujeme výhradní právo. Není tedy povoleno jejich zveřejnění.

Nesháníme pouze hotové nástroje, ale i podrobné popisy a proof-of-concepty (včetně následné spolupráce s našimi specialisty).


Není se proto čemu divit, že odborníci razantněji než kdy dříve doporučují aktualizaci softwaru a odinstalaci nepoužívaných programů.


Zdroj: http://krebsonsecurity.com/2013/01/crimeware-author-funds-ex…


Social Bookmarking

     

Hodnocení/Hlasovalo: 0/0

1  2  3  4  5    
(známkování jako ve škole)