USB Rubber Ducky

Proměňte Flash disk na klávesnici


USB Rubber Ducky Zařízení Rubber Ducky by se dalo nejlépe popsat jako kombinace Flash disku a automatické klávesnice. Před použitím stačí zařízení naprogramovat v jednoduchém skriptovacím jazyku. Pokud jej následně někdo zasune do USB jako Flash disk, začne se zařízení chovat jako klávesnice. Automaticky si otevře terminál a začne do něj vkládat předem připravené příkazy. Zařízení může po připojení zkopírovat z interní paměti libovolný software do cílového počítače, nebo naopak vytáhnout data z počítače a zapsat je do interní paměti.


Pokud tedy potřebujete vykonat nějakou činnost u počítače rychle a nepozorovaně, pak je pro Vás zařízení Rubber Ducky tou nejlepší volbou.


Jednoduché psaní skriptů

Rubber Ducky PayloadPsaní skriptů pro Rubber Ducky je velice jednoduché. Vystačíte si s libovolným textovým editorem, jako je poznámkový blok, TextEdit, vi nebo emacs. Pro uživatele je k dispozici také On-line Duck Toolkit, který obsahuje řadu předpřipravených skritpů a umožňují komfortnější práci s Vašimi payloady. Uživatelé Linuxu mohou využít také Simple Ducky Payload Generator, krerým do svých payloadů snadno zařadíte password craccker, Meterpreter, Netcat, a celou řadu dalších nástrojů.

Vlastnosti


USB Rubber Ducky USB Rubber Ducky USB Rubber Ducky USB Rubber Ducky

Napříč platformami

Cross PlatformTéměř každý stolní počítač, notebook, tablet, nebo smartphon umožňuje příjmout vstup uživatele prostřednictvím klávesnice. To byl důvod vzniku specifikace s všudypřítomným standardem USB známým jako HID - Human Interface Device. Díky tomu může být libovolné USB zařízení automaticky detekováno jako klávesnice HID a bude přijato většinou moderních operačních systémech. Ať už se jedná o zařízení se systémem Windows, Mac, Linux nebo Android.


Cena: 2 320,- Kč

Zboží není momentálně skladem.

    Zpět do e-shopu